PRZESZŁOŚĆ DLA PRZYSZŁOŚCI

Projekt miał na celu realizację krótkich filmów o skutkach przejawów nietolerancji, mowy nienawiści w oparciu o Kartę Praw Podstawowych Unii Europejskiej. Wzięli w nim udział przedstawiciele trzech krajów: Polski, Włoch i Węgier. W związku z sytuacją pandemi i COVID-19 większość działań, pracy, spotkań i debat odbywała się online. Efektem końcowym jest produkcja filmu pełnometrażowego (dostosowanego do pokazów publicznych) z otrzymanych, wyselekcjonowanych prac uczestników oraz 10 krótkich sekwencji tematycznych zamieszczonych na ogólnodostępnych kanałach społecznościowych w Internecie. Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji oraz Gminna Biblioteka Bubliczna zrealizowały film, którego fragmenty zostały wykorzystane w w/w filmie. Zachęcamy do obejrzenia wyniku projektu:

Przeszłość dla przyszłości

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.