Kolejna inicjatywa w regionie ze wsparciem Polskich Sieci Elektroenergetycznych

Kolejna inicjatywa w regionie ze wsparciem Polskich Sieci Elektroenergetycznych

Po raz kolejny Gmina Długosiodło została laureatem dobrosąsiedzkiego programu „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanego przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. Dzięki otrzymanemu grantowi w gminnym żłobku pojawi się nowe wyposażenie.

Instytucje i organizacje z gminy Długosiodło, po raz kolejny otrzymały zaproszenie do udziału w programie „WzMOCnij swoje otoczenie” organizowanym przez Polskie Sieci Elektroenergetyczne. W tegorocznej edycji dofinansowanie w kwocie 20 tys. złotych otrzymał projekt wyposażenia Żłobka w Długosiodle w stoliki, regały, zabawki i tablice sensoryczne. Wszystkie nowe sprzęty zaprojektowane są tak, by wspierać motorykę dzieci, z zachowaniem standardów bezpieczeństwa. Coraz bardziej atrakcyjne wyposażenie placówki z pewnością zachęci kolejnych rodziców i ich pociechy do korzystania z placówki.

„WzMOCnij swojej otoczenie” to program grantowy Polskich Sieci Elektroenergetycznych, które m.in. na terenie Długosiodła realizują projekt inwestycyjny budowy linii 400 kV Ostrołęka - Stanisławów. Dzięki tej inwestycji zwiększy się niezawodność i bezpieczeństwo dostaw energii w okolicy.

Więcej informacji o działalności Polskich Sieci Elektroenergetycznych i programie „WzMOCnij swoje otoczenie” przeczytać można na stronach www.raport.pse.pl

i www.wzmocnijotoczenie.pl

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.