Transport do punktów szczepień przeciwko COVID

Informacja dla mieszkańców gminy Długosiodło w sprawie transportu do punktów szczepień przeciwko COVID

W związku z rozpoczęciem realizacji Narodowego Programu Szczepień Ochronnych przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 Wójt Gminy Długosiodło informuje, że osoby z niepełnosprawnościami i mające trudność w dostępie do punktu szczepień będą mogły skorzystać z bezpłatnego transportu.

Transport będzie zorganizowany dla:

 • osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N lub odpowiednio I grupę z w/w schorzeniami;
 • osób mających trudności z dostępem do punktu szczepień (np. osoby starsze niemające możliwości samodzielnego dojazdu do punktu szczepień).

Szczegółowe informacje w sprawie transportu można uzyskać w dniach: poniedziałek, wtorek, czwartek 8:00 – 16:00, środa 8:00 – 17:00, piątek 8:00 – 15:00 pod numerami telefonów:

29 642 36 67
29 642 36 73

Aktualne informacje na temat szczepień oraz mapy punktów szczepień można znaleźć na stronie: www.gov.pl/szczepimysie


INFORMACJA DOTYCZĄCA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Uprzejmie informujemy, że: „Administratorem danych osobowych jest Urząd Gminy Długosiodło. Przetwarzanie danych jest niezbędne do ochrony żywotnych interesów osoby, której dane dotyczą, lub innej osoby fizycznej, to jest w celu zapewnienia przewozu osób wymagających przetransportowania do punktu szczepień przeciwko SARS-CoV-2 (COVID-19). Administrator może żądać udokumentowania danych osobowych w zakresie niezbędnym do ich potwierdzenia. Potwierdzenie może odbywać się w szczególności na podstawie oświadczeń i zaświadczeń o sytuacji życiowej, w tym zdrowotnej, materialnej osoby uprawnionej do skorzystania z nieodpłatnego przewozu do punktu szczepień. Dane nie są przekazywane żadnym nieuprawnionym odbiorcom, ani też do państw trzecich. Odbiorcami danych mogą być jedynie organy uprawnione na podstawie przepisów prawa do otrzymania danych, w tym Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej Gminy Długosiodło, tj. podmiot współrealizujący niniejszy projekt. Dane są przechowywane przez czas niezbędny do realizacji projektu, a także określony w szczególnych przepisach prawa oraz przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo do wglądu w swoje dane i prawo ich uzupełniania. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych podane są w Polityce prywatności dostępnej w siedzibie oraz na stronie www Administratora.”

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.