Wytyczenie i oznaczenie szlaku do miejsc pamięci narodowej

W marcu 2015 r. Gmina Długosiodło zrealizowana zadanie pn. „Wytyczenie i oznakowanie szlaku do miejsc pamięci narodowej” w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego PROW na lata 2007 – 2013.

W ramach w/w zadania został wytyczony i oznakowany szlak pamięci oraz utworzono miejsce odpoczynku w miejscowości Stara Pecyna gdzie ustawione zostały dwa zadaszone drewniane stoły, huśtawki dla dzieci oraz tablice upamiętniające i opisujące wydarzenia historyczne, które miały miejsce w miejscowościach Lipniak Majorat i Pecynka.
Zgodnie z umową kwota dofinansowania wyniosła: 19 818,84 zł. natomiast wkład własny Gminy Długosiodło: 9 257,00 zł.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Iwona Bułatowicz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.