Przebudowa ul. Projektowanej w miejscowości Długosiodło

W ramach zadania pn. „Przebudowa ul. Projektowanej w miejscowości Długosiodło” wykonana została przebudowa w/w drogi polegająca na wykonaniu nawierzchni z masy bitumicznej o długości 195 mb i 27 mb nawierzchni żwirowej. Wykonano także 4 zjazdy bitumiczne na drogi boczne i 12 zjazdów do działek z mieszanki kruszywa łamanego.

Wykonawcą robót budowlanych było Przedsiębiorstwo Budowy i Utrzymania Dróg Spółka z o. o. z Ostrowi Mazowieckiej wybrane po przeprowadzeniu postępowania w trybie przetargu nieograniczonego. Całkowity koszt zrealizowanego zadania to: 142 552,18 zł, przy czym udział środków Unii Europejskiej stanowi: 63,63% kosztów kwalifikowalnych w kwocie 85 641,84 zł i wynosi: 54 493,00 zł.

Zadanie współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach poddziałania "Wsparcie inwestycji związanych z tworzeniem, ulepszaniem lub rozbudową wszystkich rodzajów małej infrastruktury, w tym inwestycji w energię odnawialną i w oszczędzanie energii" Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.