Budowa parkingu

Budowa parkingu w miejscowości Długosiodło

W ramach zadania pn. „Budowa parkingu w miejscowości Długosiodło” zostało wykonane utwardzenie parkingu betonową kostką brukową obok budynku administracyjnego Urzędu Gminy Długosiodło. Do oświetlenia parkingu zastosowano 12 szt. lamp oświetleniowych typu LED hybrydowych autonomicznych (wyposażonych w panel fotowoltaiczny i turbinę wiatrową).

Celem projektu jest poprawa funkcjonalności i estetyki parkingu w miejscowości Długosiodło poprzez wykonanie nawierzchni z kostki betonowej.

Wykonawcą zadania była firma "Mar-Bruk" Mariusz Bartkowicz; Nowa Wieś, ul. Szkolna 36; 07-416 Olszewo-Borki.

Całkowity koszt zrealizowanego zadania to: 743.411,25 zł, przy czym udział środków Unii Europejskiej wynosi: 473 032,00 zł. Umowa o przyznaniu pomocy pomiędzy Samorządem Województwa Mazowieckiego w Warszawie a Gminą Długosiodło została zawarta w dniu 07 marca 2019 r.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.