Pauza
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

Centrum Kultury
i
Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle zapraszają!10 lutego - wyjazd do kina w Warszawie. Film "Doktor Dolittle". Godz. 9.15. Koszt wyjazdu: dzieci - 25 zł, osoba dorosła - 30 zł.
10 i 17 lutego - godz. 12.00 - zajęcia kreatywne dla dzieci w Filii w Blochach
11 i 18 lutego - godz. 16.00 - zajęcia edukacyjne w Filii w Starym Bosewie
12 i 19 lutego - godz. 16.00 - gry planszowe w Centrum Kultury w Długosiodle
12 i 19 lutego - godz. 12.00 - gry i zabawy edukacyjne w Filii w Blochach
12 lutego - wyjazd na basen do Ostrołęki. Godz. 9.15. Koszt wyjazdu - 20 zł.
13 i 20 lutego - godz. 12.00 - zajęcia artystyczne w Centrum Kultury w Długosiodle
14 lutego - wyjazd do Warszawy na "wystawę budowli z klocków LEGO" i obrazów 3D. Godz. 9.15. Koszt wyjazdu: dzieci - 30 zł, osoba dorosła - 35 zł.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 19.30 do Centrum Kultury na tenisa stołowego i piłkarzyki.

Ostatnie aktualizacje

Ostatnio dodane:
(27/04) Honorowi Obywatele - ' Honorowi Obywatele Gminy Długosiodło
(17/05) Dane i statystyka - ' Dane Gminy Długosiodło
(14/08) Z życia mieszkańców - ' Mimo iż do stolicy kraju i jej oferty kulturalnej jest blisko, ... ... propozycji zajęć i imprez kulturalnych w Gminie Długosiodło jest wiele.
(28/04) Zabytki - ' Murowany dwuwieżowy kościół z czerwonej cegły... ... został zbudowany w latach 1908-1912 według projektu Józefa Piusa Dziekońskiego w stylu neogotyckim.
(28/04) Legenda o Górach Dziewiczych - ' Wśród mieszkańców Długosiodła z pokolenia na pokolenie ... ...przekazywana jest legenda o powstaniu Dziewiczych Gór. Jedni mówią, że było to w 1262 r., kiedy to wojska litewskie, ruskie i jaćwieskie pustoszyły Mazowsze. Inni sądzą, że rzecz działa się kilka wieków później podczas potopu szwedzkiego. Wszyscy jednak zgodni są co do tego, że w tamtych czasach Długosiodło słynęło z najurodziwszych ...

Aktualności w Gminie

Wiadomości z kategorii Health
28 Finał WOŚP w Długosiodle
W minioną niedzielę sztab WOŚP zorganizowany przy Centrum Kultury w Długosiodle po raz kolejny „zagrał” z całą Polską w 28 Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 75 wolontariuszy ze szkół w Długosiodle, Blochach i Starym Bosewie kwestowało na ulicach Długosiodła.
Polskie Sieci Elektroenergetyczne partnerem Ochotniczej Straży Pożarnej w ...
Polskie Sieci Elektroenergetyczne partnerem Ochotniczej Straży Pożarnej w Długosiodle.
Spotkanie Wigilijne
Stało się już tradycją, że w dniach poprzedzających Święta Bożego Narodzenia w Centrum Kultury organizowane jest gminne spotkanie wigilijne. Również w tym roku świąteczne życzenia składali sobie mieszkańcy, przyjaciele gminy, dyrektorzy placówek oświatowych, radni, sołtysi ...
Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek
Wśród polskich tradycji, związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, najpiękniejszą jest śpiewanie kolęd. Wspólne wigilijne kolędowanie nadaje wręcz magicznego charakteru temu wyjątkowemu wieczorowi. Czuje się wtedy wspólnotę ludzi, połączonych tradycją i świadomością, że znowu ...

Aktualności sportowe

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego
W niedzielę 1 grudnia, w sali gimnastycznej przy szkole podstawowej w Długosiodle, rozegrano Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego. Było to ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na rok 2019. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, biegach przełajowych, ... Przeczytaj cały artykuł ...

Aktualności spoza gminy

Konkurs plastyczny "Bezpiecznie na wsi"
Zapraszamy dzieci do udziału w 10. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Bezpiecznie na wsi: nie ryzykujesz, gdy zwierzęta znasz i szanujesz” Przeczytaj cały artykuł ...

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.