Pauza
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

Z powodu prac budowlanych na terenie Centrum Kultury zajęcia plastyczne są odwołane do końca grudnia.

Przepraszamy

Z wielką przyjemnością chcemy ogłosić, że Wymakracz Długosiodło otwiera nabór do drużyny młodzieżowej dla chłopców w wieku 10-14 lat oraz do drużyny seniorskiej dla wszystkich powyżej 16 roku życia! Jeśli chodzi o drużynę młodzieżową na razie są to jedynie wstępne plany, ale mamy nadzieję, że po nowym roku uda się zacząć treningi, oczywiście wszystko zależy od ilości chętnych osób. Prosimy rodziców oraz wszystkich zainteresowanych o kontakt z naszymi zawodnikami - Emilem Mostowskim (nr. 789-418-234) i Piotrem Rosińskim (nr. 515-264-123). Jeśli chodzi o zespół seniorów, lidera ostrołęckiej B-klasy, w najbliższym czasie podamy na stronie informację o rozpoczęciu treningów! Wszystkich chętnych zapraszamy!

Ostatnie aktualizacje

Ostatnio dodane:
(27/04) Honorowi Obywatele - ' Honorowi Obywatele Gminy Długosiodło
(17/05) Dane i statystyka - ' Dane Gminy Długosiodło
(14/08) Z życia mieszkańców - ' Mimo iż do stolicy kraju i jej oferty kulturalnej jest blisko, ... ... propozycji zajęć i imprez kulturalnych w Gminie Długosiodło jest wiele.
(28/04) Zabytki - ' Murowany dwuwieżowy kościół z czerwonej cegły... ... został zbudowany w latach 1908-1912 według projektu Józefa Piusa Dziekońskiego w stylu neogotyckim.
(28/04) Legenda o Górach Dziewiczych - ' Wśród mieszkańców Długosiodła z pokolenia na pokolenie ... ...przekazywana jest legenda o powstaniu Dziewiczych Gór. Jedni mówią, że było to w 1262 r., kiedy to wojska litewskie, ruskie i jaćwieskie pustoszyły Mazowsze. Inni sądzą, że rzecz działa się kilka wieków później podczas potopu szwedzkiego. Wszyscy jednak zgodni są co do tego, że w tamtych czasach Długosiodło słynęło z najurodziwszych ...

Biuletyn urzędowy

Aktualności w Gminie

Wiadomości z kategorii Health
„Kurtyna w górę” - premiera spektaklu „Obłudnicy - Czarcie wesele”
Przy wejściu na salę biesiadników zapraszała młoda para i teściowie. Dalej rozgrywały się sceny jak na prawdziwym weselu - tańce, biesiadne przyśpiewki, barwne stroje weselników. „Jak czart zaprasza do pełnego stołu dzieją się rzeczy dziwne - siedzisz przy pełnym stole a się ...
Uroczyste obchody Święta Niepodległości
100-lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości to niezwykła rocznica. Po 123 latach niewoli naznaczonej walką, cierpieniem i wysiłkiem wielu pokoleń Polaków, nasz kraj odzyskał suwerenność. Państwo Polskie narodziło się na nowo i powróciło na mapę świata.
Jubileusz par małżeńskiech
"Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie." Auguste Bekannte
Inwestycje 2015-2018
Wykaz inwestycji zrealizowanych na terenie Gminy Długosiodło w latach 2015-2018

Aktualności sportowe

Mazowiecki Turniej Tenisa Stołowego 2018
W niedzielę 2 grudnia rozegrano ostatni turniej z cyklu imprez sportowych zaplanowanych na bieżący rok. Po badmintonie, tenisie ziemnym, siatkówce plażowej, piłce nożnej i wyciskaniu sztangi przyszedł czas na tenis stołowy. Do udziału w Mazowieckim Turnieju Tenisa Stołowego zgłosiło się ... Przeczytaj cały artykuł ...

Aktualności spoza gminy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.