Gmina Długosiodło

Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym

Ocena 0/5

Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym

W sobotę, 5 listopada, w Centrum Kultury w Długosiodle rozegrano Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym. Było to kolejne wydarzenie z cyklu „Organizacja regionalnych imprez sportowych w roku 2022”. Zadanie jest realizowane przez Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Gminy Długosiodło ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego.

Do rywalizacji zgłosiło się 12 par. Zmagania toczyły się w kilku etapach. W pierwszej fazie turnieju drużyny podzielono na 3 czterozespołowe grupy. Z każdej grupy awans do kolejnej fazy uzyskały 2 najlepsze zespoły. Następnie rozegrano fazę pucharową. Ostatecznie zawody wygrał duet Krzysztof Kucharczyk, Artur Iciński, drugie miejsce zajęli Michał Zwierzyński i Jacek Kania, na najniższym stopniu podium stanęli ubiegłoroczni zwycięzcy Rafał Grądzik i Damian Rosiński.

Galeria zdjęć

Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 11 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 10 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 9 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 8 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 7 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 6 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 5 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 4 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 3 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 2 Mazowiecki Turniej w Futbolu Stołowym 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności