Dzień Edukacji Narodowej

Życzenia Wójta Gminy Długosiodło dla Nauczycieli i Pracowników Oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę złożyć wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Oświaty serdeczne podziękowania za codzienny wysiłek wkładany w proces kształcenia najmłodszych mieszkańców naszej gminy.

Państwa praca zasługuje na szczególne uznanie. Dzielicie się z uczniami swoją pasją i wiedzą, rozbudzając w nich ciekawość świata.

Niech sukcesy i osiągnięcia Waszych uczniów będą dodatkową nagrodą i motywacją do dalszych działań podejmowanych na rzecz edukacji kolejnych pokoleń.

Życzę Państwu samych sukcesów pedagogicznych, wytrwałości w podejmowanych działaniach, a przede wszystkim zdrowia, szczęścia i wszelkiej pomyślności.

Stanisław Jastrzębski
Wójt Gminy Długosiodło

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Radosław Michalak

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Mickiewicza 15
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.