Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu Kolarskiego

Jazda na rowerze stała się obecnie ważnym elementem zdrowego stylu życia. Wielu mieszkańców miast chętnie zamienia samochód lub komunikację miejską na dwa kółka. Poza rekreacyjną i funkcjonalną jazdą, rowery umożliwiają uprawianie interesujących i pełnych emocji dyscyplin sportowych. Najbardziej popularną stało się w ostatnich latach kolarstwo szosowe.

10 października odbyło się Ogólnopolskie Zakończenie Sezonu Kolarskiego na Mazowszu o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Wydarzenie było współorganizowane z Samorządem Województwa Mazowieckiego. Celem wyścigu była promocja turystycznych mazowieckich miejscowości, stworzenie amatorom warunków do rywalizacji sportowej oraz propagowanie zdrowego trybu życia, aktywnego wypoczynku i rekreacji. Zawodnicy pokonali trasę 86 km. po ziemi wyszkowskiej, biegnącą przez gminy Wyszków, Brańszczyk, Rząśnik, Długosiodło i Somiankę. Młodsze kategorie wiekowe rywalizowały o zwycięstwo na ulicach Wyszkowa. Kolarzom i kibicom pozdrawiającym na trasie zawodników sprzyjała pogoda.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież

Grzegorz

Biuletyn urzędowy

Kontakt w sprawach technicznych

 • Urząd Gminy Długosiodło
  ul. Kościuszki 2
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 64-23-650

Kontakt w sprawie treści strony

 • GCIKSiR w Długosiodle
  ul. Królowej Jadwigi 36
  07-210 Długosiodło
 • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • tel. 29 74-12-187

www.dlugosiodlo.pl

Witryna prowadzona jest przez Urząd Gminy Długosiodło oraz Gminne Centrum Informacji, Kultury, Sportu i Rekreacji w Długosiodle.

 

Strona korzysta z plików cookie dla celów technicznych. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.